مکانیک سیار تهران

تعمیر خودرو در محل مکانیک سیار تهران

برخی افراد با توجه به مشغله کاری و نداشتن زمان مناسب به دنبال راه حلی برای سرویس خودرو خود هستند .

ما به این دسته از مشتریان مکانیک سیار تهران می کنیم .گاهی متوجه ایرادهای گوناگون و شاید بسیار جزیی می شویم اما به آن توجهی نمی کنیم .

همین عوامل جزیی می تواند منجر به بروز نقص موتوری خودرو و در نهایت به هزینه های سنگین و دست و پا گیر منتهی شود.

چنانچه در صدد آن هستید که به فکر سرویس خودرو خود باشید و همچنین در وقت خود صرفه جویی کنید ،از ویژگیهای مکانیک سیار غافل نشوید و جهت یک مشاوره رایگان و مفید با ما همراه باشید .

وقت یک موضوع بسیار مهم در زندگی انسان هاست که در برخی شرایط نیز برای بسیاری از شهروندان کم است. گاهی اوقات در تعمیر اتومبیل خود عجله داریم و نمی توانیم آن را به تعمیرگاه ببریم.

همه این ها ثابت کننده میزان استفاده از اتومبیل و کاربرد و اهمیت آن در زندگی انسان ها هستند.

اما این ماشین ها نیز مثل هر چیز دیگری احتمال خرابی وجود دارد. در مواقع خرابی اتومبیل ممکن است نتوانیم آن را به مکانیکی غرب تهران برسانیم.

در اوقات دیگر نیز تعمیرگاه شلوغ است و نمی تواند در مدت کوتاه مشکل خودروی ما را بر طرف کند. در این شرایط مکانیکی شبانه روزی تهران یک نهاد بسیار کمک کننده می باشد که می توان با یک تماس ( 09304538256)، در کمترین زمان آن را در دسترس داشت.

با این خدمات رضایت و رفاه شهروندی در این زمینه نیز برای مردم حاصل می شود. همچنین اگر خودرویی در راه دچار نقص شد، با ماندن در جاده سبب مزاحمت برای سایر خودروها نمی شود.

هزینه تعمیر خودرو در محل چقدر است؟

از جمله مشکلاتی که در این گرونی مردم با آن سر و کار دارند و جزوء دغدغه های اساسی آنها به شمار می رود، تعرفه های امدادن ماشین می باشد. اگر با مکانیک امداد خودرو آبان تهران که سازمانی معتبر و دارای نشان می باشد تماس بگیرید، می توانید از نرخ های آن که طبق مصوبه اتحادیه می باشند استفاده کنید.

در این حالا هزینه ای که از شما گرفته می شود وابسته به نوع نقص اتومبیل، میزان زمان بر بودن آن و هزینه قطعاتی که در آن استفاده شده می باشد. همچنین مشکلات ساده مثل پنچر گیری یا مواردی از این قبیل مشمول هزینه زیادی نخواهند شد.

در این زمینه باید خاطر نشان کرد که افرادی که دارای کارت امداد خودرو و یا کارت طلایی هستند، در بروز مشکلات ماشین خود می توانند از خدمات و مزایای این طرح ها بهره مند شود.

کارت های طلایی شامل خدماتی مانند: امداد بالینی به مدت یک سال، در دسترس بودن و فراگیر بودن آن، امکان بهره مندی از پوشش نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر ایران می باشد. شایان ذکر است اگر به بخش زیرین ماشین شما آسیب رسیده باشد، هزینه های شما را با توجه به ضوابط خسارت مرتفع می سازد.

قیمت و هزینه مکانیک سیار در تهران

اگر چه قبل از اقدام به رفع مشکل، هزینه تعمیر خودرو توسط تعمیرکار سیار به صورت تقریبی به شما اعلام می گردد. اما باید برای برآورد دقیق قیمت ها تعمیرکار، خرابی ماشین شما را از نزدیک بازدید کند تا چنانچه نیاز به تهیه لوازم یدکی بود، کلیه مبالغ را در فاکتور طبق قیمت گذاری اتحادیه برای شما به همراه هزینه دیگر خدمات قید نماید.

باید در نظر داشته باشید که  مکانیکی غرب تهران طبق تعرفه های اتحادیه عمل می کند و هزینه ی اضافی در یافت نمی کند.

البته اگر با مواردی از امدادرسان ها برخورد داشتید که هزینه های اضافی به دلیل ترافیک سنگین و یا بد مسیر بودن طلب کردند، توجه ای به این بهانه ها نکنید.

وظیفۀ آنها رساندن خدمات تحت هر شرایطی به درخواست کنندگان می باشد.

بنابراین هزینه تمام شده برای رانندگان درخواست کننده طبق دستورالعمل اتحادیه بوده و مبلغی اضافه تر از آن دریافت نمی شود.

سایر سرویس های ما

انواع خدمات امداد خودرو

با ما تماس بگیرید

09304538256